III liga wojewódzka B1 Junior Młodszy Grupa 5

Lp. Drużyna M Pkt Z R P +/-
1 KS SIÓDEMKA TYCHY 4 12 4 0 0 30:5
2 KS NIEPOKORNI ORZESZE 4 9 3 0 1 21:10
3 MKS ISKRA PSZCZYNA 4 9 3 0 1 15:10
4 LKS PRZEŁOM KANIÓW 4 3 1 0 3 14:33
5 UKS BIERUŃSKA AKADEMIA PIŁKARSKA GOL 4 1 0 1 3 4:12
6 UMKS TRÓJKA CZECHOWICE-DZIEDZICE 4 1 0 1 3 2:16
Kolejka nr 4
2020-09-19/12:00 UKS BIERUŃSKA AKADEMIA PIŁKARSKA GOL - LKS PRZEŁOM KANIÓW 3:6
2020-09-19/12:00 UMKS TRÓJKA CZECHOWICE-DZIEDZICE - MKS ISKRA PSZCZYNA 0:3
2020-09-19/16:00 KS SIÓDEMKA TYCHY - KS NIEPOKORNI ORZESZE 5:3
Kolejka nr 4
2020-09-19/12:00 UKS BIERUŃSKA AKADEMIA PIŁKARSKA GOL - LKS PRZEŁOM KANIÓW 3:6
2020-09-19/12:00 UMKS TRÓJKA CZECHOWICE-DZIEDZICE - MKS ISKRA PSZCZYNA 0:3
2020-09-19/16:00 KS SIÓDEMKA TYCHY - KS NIEPOKORNI ORZESZE 5:3
Kolejka nr 3
2020-09-12/11:00 KS NIEPOKORNI ORZESZE - UMKS TRÓJKA CZECHOWICE-DZIEDZICE 7:1
2020-09-12/14:00 KS SIÓDEMKA TYCHY - UKS BIERUŃSKA AKADEMIA PIŁKARSKA GOL 3:0
2020-09-13/10:00 MKS ISKRA PSZCZYNA - LKS PRZEŁOM KANIÓW 9:3
Kolejka nr 2
2020-09-05/12:00 UKS BIERUŃSKA AKADEMIA PIŁKARSKA GOL - MKS ISKRA PSZCZYNA 0:2
2020-09-05/12:00 LKS PRZEŁOM KANIÓW - KS NIEPOKORNI ORZESZE 3:4
2020-09-05/12:00 UMKS TRÓJKA CZECHOWICE-DZIEDZICE - KS SIÓDEMKA TYCHY 0:5
Kolejka nr 1
2020-08-29/11:00 KS NIEPOKORNI ORZESZE - MKS ISKRA PSZCZYNA 7:1
2020-08-29/12:00 UMKS TRÓJKA CZECHOWICE-DZIEDZICE - UKS BIERUŃSKA AKADEMIA PIŁKARSKA GOL 1:1
2020-08-31/12:00 KS SIÓDEMKA TYCHY - LKS PRZEŁOM KANIÓW 17:2
Kolejka nr 5
2020-09-26/11:00 KS NIEPOKORNI ORZESZE - UKS BIERUŃSKA AKADEMIA PIŁKARSKA GOL -:-
2020-09-27/10:00 MKS ISKRA PSZCZYNA - KS SIÓDEMKA TYCHY -:-
2020-09-27/12:30 LKS PRZEŁOM KANIÓW - UMKS TRÓJKA CZECHOWICE-DZIEDZICE -:-
Kolejka nr 6
2020-10-03/12:00 UKS BIERUŃSKA AKADEMIA PIŁKARSKA GOL - UMKS TRÓJKA CZECHOWICE-DZIEDZICE -:-
2020-10-03/12:00 LKS PRZEŁOM KANIÓW - KS SIÓDEMKA TYCHY -:-
2020-10-04/10:00 MKS ISKRA PSZCZYNA - KS NIEPOKORNI ORZESZE -:-
Kolejka nr 7
2020-10-10/11:00 KS NIEPOKORNI ORZESZE - LKS PRZEŁOM KANIÓW -:-
2020-10-11/10:00 MKS ISKRA PSZCZYNA - UKS BIERUŃSKA AKADEMIA PIŁKARSKA GOL -:-
2020-10-11/15:00 KS SIÓDEMKA TYCHY - UMKS TRÓJKA CZECHOWICE-DZIEDZICE -:-
Kolejka nr 8
2020-10-17/12:00 UMKS TRÓJKA CZECHOWICE-DZIEDZICE - KS NIEPOKORNI ORZESZE -:-
2020-10-17/12:00 LKS PRZEŁOM KANIÓW - MKS ISKRA PSZCZYNA -:-
2020-10-18/12:00 UKS BIERUŃSKA AKADEMIA PIŁKARSKA GOL - KS SIÓDEMKA TYCHY -:-
Kolejka nr 9
2020-10-24/11:00 KS NIEPOKORNI ORZESZE - KS SIÓDEMKA TYCHY -:-
2020-10-24/12:00 LKS PRZEŁOM KANIÓW - UKS BIERUŃSKA AKADEMIA PIŁKARSKA GOL -:-
2020-10-25/10:00 MKS ISKRA PSZCZYNA - UMKS TRÓJKA CZECHOWICE-DZIEDZICE -:-
Kolejka nr 10
2020-10-31/12:00 UKS BIERUŃSKA AKADEMIA PIŁKARSKA GOL - KS NIEPOKORNI ORZESZE -:-
2020-10-31/12:00 KS SIÓDEMKA TYCHY - MKS ISKRA PSZCZYNA -:-
2020-10-31/12:00 UMKS TRÓJKA CZECHOWICE-DZIEDZICE - LKS PRZEŁOM KANIÓW -:-