Bytom: VI liga okręgowa E1 Orlik

Lp. Drużyna M Pkt Z R P +/-
1 GKS ANDALUZJA PIEKARY ŚLĄSKIE 3 9 3 0 0 33:6
2 TS SZOMBIERKI II BYTOM 4 9 3 0 1 41:23
3 UKS ORZEŁ MIEDARY 5 9 3 0 2 39:23
4 LKS SOKÓŁ II ORZECH 4 7 2 1 1 29:11
5 LKS PRZYSZŁOŚĆ CHECHŁO NOWE 4 1 0 1 3 11:31
6 KS NITRON KRUPSKI MŁYN 4 0 0 0 4 2:61
Kolejka nr 5
2020-09-20/12:30 LKS SOKÓŁ II ORZECH - TS SZOMBIERKI II BYTOM 14:3
2020-09-20/15:00 UKS ORZEŁ MIEDARY - GKS ANDALUZJA PIEKARY ŚLĄSKIE 4:7
2020-09-29/17:30 LKS PRZYSZŁOŚĆ CHECHŁO NOWE - KS NITRON KRUPSKI MŁYN -:-
Kolejka nr 5
2020-09-20/12:30 LKS SOKÓŁ II ORZECH - TS SZOMBIERKI II BYTOM 14:3
2020-09-20/15:00 UKS ORZEŁ MIEDARY - GKS ANDALUZJA PIEKARY ŚLĄSKIE 4:7
Kolejka nr 4
2020-09-13/15:00 KS NITRON KRUPSKI MŁYN - UKS ORZEŁ MIEDARY 2:15
2020-09-18/17:00 TS SZOMBIERKI II BYTOM - LKS PRZYSZŁOŚĆ CHECHŁO NOWE 14:2
Kolejka nr 3
2020-09-08/17:00 LKS PRZYSZŁOŚĆ CHECHŁO NOWE - LKS SOKÓŁ II ORZECH 2:2
2020-09-09/17:00 UKS ORZEŁ MIEDARY - TS SZOMBIERKI II BYTOM 7:8
2020-09-10/18:00 KS NITRON KRUPSKI MŁYN - GKS ANDALUZJA PIEKARY ŚLĄSKIE 0:18
Kolejka nr 2
2020-09-06/11:00 LKS SOKÓŁ II ORZECH - UKS ORZEŁ MIEDARY 1:6
2020-09-22/18:30 TS SZOMBIERKI II BYTOM - KS NITRON KRUPSKI MŁYN 16:0
2020-09-23/17:00 GKS ANDALUZJA PIEKARY ŚLĄSKIE - LKS PRZYSZŁOŚĆ CHECHŁO NOWE 8:2
Kolejka nr 1
2020-08-30/15:00 UKS ORZEŁ MIEDARY - LKS PRZYSZŁOŚĆ CHECHŁO NOWE 7:5
2020-09-16/18:30 KS NITRON KRUPSKI MŁYN - LKS SOKÓŁ II ORZECH 0:12
Kolejka nr 1
2020-08-30/15:00 TS SZOMBIERKI II BYTOM - GKS ANDALUZJA PIEKARY ŚLĄSKIE -:-
Kolejka nr 4
2020-09-30/17:00 GKS ANDALUZJA PIEKARY ŚLĄSKIE - LKS SOKÓŁ II ORZECH -:-
Kolejka nr 5
2020-09-29/17:30 LKS PRZYSZŁOŚĆ CHECHŁO NOWE - KS NITRON KRUPSKI MŁYN -:-
Kolejka nr 6
2020-09-26/11:00 GKS ANDALUZJA PIEKARY ŚLĄSKIE - TS SZOMBIERKI II BYTOM -:-
2020-09-27/11:00 LKS SOKÓŁ II ORZECH - KS NITRON KRUPSKI MŁYN -:-
2020-10-07/17:00 LKS PRZYSZŁOŚĆ CHECHŁO NOWE - UKS ORZEŁ MIEDARY -:-
Kolejka nr 7
2020-10-04/09:00 KS NITRON KRUPSKI MŁYN - TS SZOMBIERKI II BYTOM -:-
2020-10-04/11:00 LKS PRZYSZŁOŚĆ CHECHŁO NOWE - GKS ANDALUZJA PIEKARY ŚLĄSKIE -:-
2020-10-04/15:00 UKS ORZEŁ MIEDARY - LKS SOKÓŁ II ORZECH -:-
Kolejka nr 8
2020-10-10/11:00 GKS ANDALUZJA PIEKARY ŚLĄSKIE - KS NITRON KRUPSKI MŁYN -:-
2020-10-11/09:00 TS SZOMBIERKI II BYTOM - UKS ORZEŁ MIEDARY -:-
2020-10-11/11:00 LKS SOKÓŁ II ORZECH - LKS PRZYSZŁOŚĆ CHECHŁO NOWE -:-
Kolejka nr 9
2020-10-18/15:00 LKS SOKÓŁ II ORZECH - GKS ANDALUZJA PIEKARY ŚLĄSKIE -:-
2020-10-18/15:00 LKS PRZYSZŁOŚĆ CHECHŁO NOWE - TS SZOMBIERKI II BYTOM -:-
2020-10-18/15:00 UKS ORZEŁ MIEDARY - KS NITRON KRUPSKI MŁYN -:-
Kolejka nr 10
2020-10-25/09:00 KS NITRON KRUPSKI MŁYN - LKS PRZYSZŁOŚĆ CHECHŁO NOWE -:-
2020-10-25/09:00 TS SZOMBIERKI II BYTOM - LKS SOKÓŁ II ORZECH -:-
2020-10-25/15:00 GKS ANDALUZJA PIEKARY ŚLĄSKIE - UKS ORZEŁ MIEDARY -:-