Konferencje / Warsztaty

Meeting młodych trenerów

18/09/2017 07:32

Wydział Szkolenia Śląskiego Związku Piłki Nożnej zapraszam Trenerów na kolejny meeting, który odbędzie się w dniu 25.09.2017 w godzinach 18.00-21.00 w Sali Konferencyjnej Śl.ZPN przy ul. Francuskiej 32.


Spotkanie ma otwarty, swobodny, luźny charakter na którym, każdy z obecnych na sali Trenerów będzie mógł się wypowiedzieć, przedstawić prezentacje, zadać pytanie na dręczące sprawy i uzyskać odpowiedź lub opinię z grona uczestników.

W swoim wystąpieniach Trenerzy mogą poruszać tematy związane i dotyczące szerokiego zakresu piłki nożnej, zaprezentować swoją wizję, swój „model piłki nożnej”, przedstawić swoje przemyślenia, spostrzeżenia i analizy po okresach swojej pracy.

Dzielenie się swoją wiedzą, otwartość na środowisko śląskich Trenerów ma stworzyć warunki i podwaliny rozwoju środowiska śląskich Trenerów.

Z założenia te spotkania są inspiracją dla naszej pracy, motorem do rozwoju, analizy i ewentualnych zmian w naszym „modelu piłki nożnej”.

Ze względu, na to że sala konferencyjna przy ul Francuskiej 32 ma określoną ilość miejsc, w spotkaniu może uczestniczyć ograniczona grupa Trenerów.

Chęć udziału w „meetingu” proszę zgłaszać bezpośrednio na adres email:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W email proszę wpisać: nazwisko, imię, klub. Do zobaczenia!